А вони “наші”? Люди які кожну свою заяву роблять провокацією - взагалі “наші” депутати? Може “наш” держслужбовець заявити громадянам, що пенсій не буде?

СБУ варто звернути увагу на відверто провокативні, антидержавні дії певних можновладців, та осіб які ведуть відверто антиукраїнську політику ховаючись за посвідчення “слуги народу”.

Можливо певні урядовці забули, що вони не є хазяями, або керівниками концтабору, і їх функція полягає не в керуванні пихатим бидлом, а в служінні українському народу.

І що головним джерелом влади в Україні є народ, а не обрані ним депутати, і не призначені чиновники.

І коли заступник міністра соцполітики Марчак заявляє: “у нас не вистачає людей, щоб платити податки, тому пенсій не буде”, це можна розглядати лише як визнання банкрутства діючим урядом. Визнання того, що всі ті колосальні гроші які все життя українці платили до Пенсійного фонду - вкрадені!

А коли депутат-спікер “Слуги народу” Маряна Безугла, після проваленої провокації про публічне розголошення планів та дій військових, заявляє, що незгодним з планом мобілізації необхідно здати паспорти - то це взагалі як?

Чому нібито обраний народом депутат, дає вказівки народу, який нібито його обрав, що йому робити зі своїм громадянством?

Хтось взагалі розуміє, що обидві ці заяви звучать як російське ІПСО, і мають на меті тільки одне: розгойдати ситуацію в країні, підвищити рівень недовіри до уряду, і взагалі назавжди полишити країну, яка знаходиться в вкрай скрутному стані.