Кличко вже в листопаді припинить свою роботу в якості глави КМДА, що чекає його "міньйонів"?

Те, що Кличко вже в листопаді припинить свою роботу в якості голови КМДА, новина безсумнівно хороша. Інше питання, чи піде з ним його геть корупційна команда?

Чому це питання важливіше, ніж зміна керівника виконавчої влади міста?

Відповідь ви можете знайти просто згадавши розчарування спіткало нас буквально через кілька місяців після зміни керівництва країни. Коли практично всі головні корупціонери країни, і їх свита, буквально перевзувшись на льоту, залишилися на своїх місцях.

Зрозуміло, що не всім вдалося втриматися надалі і зміцніла команда президента змінила попередників на більш керованих, але в загальному і цілому змін конфігурації управління ми не змогли помітити. Особливо якщо дивитися на склад різного роду радників, заступників і уявної (фейкової) громадськості. Яка немов шлейф за кометою ув'язалася за новим керівництвом.

Останнє, на мою думку, вкрай примітно, бо якщо, за задумом, роль громадських рад при виконавчих органах влади полягала в контролі та протидії корупції, їх збереження на місцях свідчить про те, що корупція геть нікуди не пішла. Змінилися лише особи які очолюють та координують корупційні схеми.

Власне тому, повертаючись до нашої теми.

Якщо ми помітимо, що новий глава КМДА, почне свою роботу з того, що вичистить "авгієві стайні" від корупціонерів.

Якщо він позбавить керівника КМДА від найдовшого за всю історію шлейфу "замів", а особливо "знесе" наскрізь прогнилу роками незмінна корумповану "Громадську раду" створену Кличко, то у нас є великий шанс побачити як місто зміниться на краще.

Якщо ж ми побачимо, як недобудовами в вигляді Подільського і Шулявського моста, метро на Виноградар і іншими пам'ятниками безрукість, недалекоглядності і дилетантства (а так само великий і самовідданої любові до грошей) займеться стара команда, то шансів на кращий Київ у нас немає.

Ось такий простий і досить красномовний маркер я пропоную вашій увазі.

Прав я чи ні - скоро дізнаємося.