Команда Кемаля Киличдароглу обрала нову стратегію на вибори – війна проти всіх

Команда Кемаля Киличдароглу, проаналізувавши результати першого туру виборів, дійшла висновку, що якщо стратегія "радикального кохання" не спрацювала, то треба "включати" стратегію "радикальної ненависті"!

Головна ідея політтехнологів Кемаля Киличдароглу полягає в тому, щоб “на переправі” радикально змінити погляди їхнього кандидата, зробивши гострішими випади у бік раніше обраних політичних опонентів.

Кемаль Киличдароглу намагатиметься “від'їсти” частину електорату Ердогана прикидаючись радіальним турецьким націоналістом з яскраво вираженою маргінальною антиіммігрантською риторикою.

У першому ж після першого туру виборів він накинувся на сирійських біженців. Ось що він зокрема заявив:

  • Туреччина має позбутися 10 млн біженців, потік яких ніяк не вичерпається, і якщо їх не зупинити, то їх кількість може перевищити 30 млн, що загрожує майбутньому Туреччини.
  • Треба терміново розібратися з Ердоганом, який уявив себе світовим лідером, а насправді є маріонеткою Росії.
  • Тільки Киличдароглу здатний захистити Туреччину, а не Ердоган, який роками співпрацював із гюленістами та США для фабрикації брехні проти турецьких військових чиновників.
  • Треба максимально жорстко відокремити від політики всіх, хто співпрацював з Росією чи США.
  • Патріоти, якщо вони так люблять Туреччину повинні йти і голосувати за нього.

Кемаль Киличдароглу поводиться вкрай експресивно, необачно та політично не стримано, нахиливши корабель своєї компанії на правий борт. І взявши на прапор негатив та ксенофобію. Це — політичне самогубство.

Він не розуміє, що турецькі націоналісти найбільший електорат, що коливається, люди підозрілі, і не довірятися людині, яка так часто і так радикально змінює риторику.

Так, можна легко розтопити серце середнього класу історіями про космічні кораблі, або купити маргіналізований клас дешевими подарунками, але праві, це трохи не та аудиторія, яка оцінить таку несподівану гнучкість і відверті загравання.

Що ще цікаво, Киличдароглу називають турецьким Зюгановим, а це далеко не правий політик.