Літопис нашої національно-визвольної війни

Віктор Чумак "Літопис нашої національно-визвольної війни."

"Передмова.

Сьогодні йде 20 й день нашої Великої війни. Сучасні маневрені війни із застосуванням ракет, авіації, артилерії, танків маси піхоти, морських десантів - дуже швидкоплинні.

Як правило. Не більше 1-2 тижнів за які одна із сторін добивається критичної переваги і диктує свої умови іншій.

ЗСУ у боротьбі проти «другої» армії світу ці канони зламала.

Жодних умов нам ніхто диктувати не може і не буде. Не зможуть.

Я дивився сьогодні два виступи Зеленського перед канадським парламентом і перед Борисом Джонсоном та лідерами країн Балтії та північної Європи.

Видно що він втомлений, але і видно що він впевнений. Набагато більше ніж був два тижня тому. Він подякував їм за допомогу, але сказав, що те що вон дають нам на тиждень ми вистрілюємо за 20 годин. Тому ми витягуємо цю війну зарахунок трофеїв.

І от ця впевненість вона надихає, як захід так країну в цілому.

Я перестав боятися за результат будь яких переговорів, тому що їх зміст і результат диктують не тільки ЗСУ, але і весь український народ.

https://ratinggroup.ua/.../chetvertyy_obschenacionalnyy...

І. Міжнародна політика.

1. На самому початку доби президент США написав в своєму твітері, що Сполученні штати нададуть Україні ще більші зброї, грошей іншої допомоги та радо зустрінуть біженців з України.

Дякуємо, канешно, але б хотілося засобів ППО якомога скоріше, щоб не давати російським ракетам тероризувати наші міста.

2. Як там кажуть: судіть друзів ваших по вчинках їх..

Якось зовсім не дружньо повів себе Ізраїль. З одного боку приєднався частково до санкцій заходу проти Росії, з іншого - скасував безвізовий режим поїздок громадян України до власної країни. Якось, як в приказці: і рибку з’їсти і на .. сісти. Крім того встановивши квоту прийому громадян з України.

Встановлення режимів поїздок громадян - процес обоюдний. Сьогодні не вересень, але якщо ми встановимо такі ж обмеження - думаю хасиди рознесуть і сам Ізраїль і його уряд.

3. Ну а мордор не став чекати поки його цивілізована Європа сцяними тряпками вижене з Ради Європи, а це могло статися вже у четвер, сьогодні самі офіційно подали листа про свій вихід з цієї організації. Якщо вони думають, що це спасе їх від юрисдикції міжнародних судів - кримінального в Гаазі, та ЄСПЛ в Страсбурзі - вони дуже помиляються. Спеціальні міжнародні трибунали достануть воєнних злочинців всюди, де б вон не ховалися.

ІІ. Внутрішня політика

4. Не було б щастя та нещастя допомогло. Сьогодні верховна рада прийняла найбільш прогресивні, правильні та довгоочікувані економічні закони, яки в середньостроковій перспективі дадуть можливість просто вибухнути розвитку нашої економіки.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про податкові стимули, який, зокрема, дозволяє компаніям та фізособам-підприємцям з обігом до 10 мільярдів гривень сплачувати єдиний податок в розмірі 2% від суми обігу коштів.

Законом передбачає можливість ФОП та юрособам із обігом до 10 млрд грн сплачувати єдиний податок у розмірі 2% за правилами, встановленими для третьої групи його платників. Законом також дозволили сплачувати ФОПам першої та другої групи єдиний податок на добровільній основі.

Разом з тим були зменшені ставки акцизу та пдв на пальне.

Це супер круте рішення, що дозволить не просто вільно дихати бізнесу, але і дасть вибуховий розвиток інвестиційного клімату.

5. Президент підписав закон про колабораціонізм, який визначає правові рамки боротьби із зрадниками.

І зразу ми отримали результати, Ківу позбавили статусу нардепа, і я думаю, що наші спеціальні служби повинні зробити все щоб повернути цю макаку в країну де її необхідно публічно судити, три нардепа вийшли з ОПЗЖ, проти ще трьох порушені провадження та проведенні обшуки, а в Раді зареєстрований проект про заборону ОПЗЖ. Як ми з вами і передрікали війна позбавить нас від п’ятої колони в політиці.

6. Біда що цього не розуміють в Московії.

Сьогодні в Катюжанці з’явився Олег Царьов, відомий алкаш з Партії регіонів. В Катюжанці, якщо хто не знає, править службу отець Олександр, відомий тим що допомагає людям вилікуватись від алкоголізму та наркоманії. Думаю, що Царьов приїхав туди саме з цією метою , лікування від алкоголізму, але втюхіває росіянам ідею що він може бути і їм чим небудь корисним. Смішно і сумно що орки на це ведуться.

ІІІ. Бойові дії.

За спостереженнями американської та британської розвідок жодних нових частин та підрозділів на територію України в останні дні не переправлено. І хоча, як я казав, Росія набирає сирійських та лівійських найманців, «миротворців» з Вірменії свої контингенти з Абхазії та Осетії - це справу не абсолютно міняє. Жодних якісних змін до їхнього контингенту це не внесе.

Росіяни перейшли до зрозумілої для себе тактики - терору. Терору - шляхом ракетного обстрілу мирного населення,що б посіяти паніку та здійснювати тиск на військово-політичне керівництво країни.

7. Київ. Сьогодні Кличко оголосив комендантську годину з сьогоднішнього вечора до ранку післязавтра в зв’язку з можливим загостренням .

Спроба здійснити оркам ще один штурм столиці теж не сюрприз не для кого. З урахуванням того, що росіяни перенаправили на Київ декілька БТГр з сумського напрямку треба очікувати загострення з Броварського та Баришевського напрямків ну і нові спроби пробитися в Київ із сторони Вишгорода та житомирської траси. Не виключено, що знов будуть кидати на Київ дрг. Тому встановлення комендантської години цілком слушний крок.

Але це ж ми його встановили? То у не виключаю що все може бути і навпаки

8. Миколаїв. Це друга стратегічна мета ворогу. Взяття Миколаїва відкривало б їм шлях і на Одесу, і на Київ з півдня.

Але Ніт!

Під Миколаївим їх б’ють нещадно. Добивають залишки під Вознесенськом і відкинули в напрямку Херсону.

А херсонське летовище в Чорнобаївки стало для рускіх геликоптерів просто постійно діючою братською могилою. Сьогодні вдалим ударом артилерії ЗСУ знову розтрощили 15 гелікоптерів а сухопутні підрозділи орків розбіглися звідти в різні боки.

9. Дуже важко Маріуполі!!! Але там герої. В оточені вони не тільки обороняються, але і встигають спалювати купу ворожої техніки і брати полонених. Там реально воюють кіборги!!!

10. Була сьогодні і спроба взяти Харків, але вдалою контратакою вороги відкинули навіть за позиції, які вони займали попередньо.

Російські керманичі продовжують повторювати, що вся їх «спецоперація» їде за планом. Але якщо їх план полягав у цілеспрямованому знищенні власної армії - то я їх розумію.

Так, нам важко, так, гинуть наші люди, але не можна перемогти народ, що воює за свою свободу і власне існування. Тому ми переможемо і все буде Україна!

#Акбар_Байрактар!