Людмила Хуртова: "Перемоги нам! Бережімо і цінуймо один одного! Тільки разом ми є силою, яка зможе подолати всі перешкоди і зробити зміни на краще."

"Дорогі мої Друзі! На порозі 2022... На душі - по різному, правда ж?! Багато думок, відчуттів і емоцій...

Перш за все хочу сказати "ДЯКУЮ" всім тім, хто був поруч протягом минулого року. Дякую вам за довіру, за правду, за щирість, за вміння підтримати і порадіти успіхам (а це така рідкість у житті). Дякую за сміливість, за вміння відпустити і пробачити. Дякую за віру, за любов, терплячість і доброту.

З Новим роком, дорогі мої!

Нехай завжди у ваших оселях панує Мир, Радість і Щастя! Нехай у ваших Серцях попри всі життєві негаразди живуть Віра, Надія, Любов! Нехай ваші мрії збуваються!

І пам'ятаймо що Україна - це наша Батьківщина, наш спільний Дім, у нас з вами, дорогі мої, немає іншого! І наша Україна буде такою, якою ми з вами її побудуємо разом.

Тож єднаймося в спільній боротьбі з зовнішнім агресором і внутрішніми ворогами заради України, заради майбутнього наших дітей і онуків!

Перемоги нам! Бережімо і цінуймо один одного! Тільки разом ми є силою, яка зможе подолати всі перешкоди і зробити зміни на краще."

Людмила Хуртова