Роксолана Хмара: "Дай Боже нам усім об’єднатися довкола Української національної Ідеї!"

"З Новим Роком! З днем народженням Степана Бандери, дорогі українці! Обіймаємо вас, наші любі земляки в Україні і цілому світі! Хай цей рік буде щасливим і переможним для України! З Новим 2022 роком вас усіх! І дай Боже нам усім об’єднатися довкола Української національної Ідеї! А вона полягає у відродженні могутньої і непереможної України! Тоді ми переможемо! Бо ми всі разом, то велика сила!"

"З прийдешнім Новим роком, дорогі мої друзі!

Я така щаслива, що сьогодні останній день цього жахливого року. Нічого хорошого навіть не вдається згадати, окрім чудових людей, що були поруч! Люди - це моє все!

Тому, дорогі мої друзі, вітаю вас усіх щиро, і тих, що зараз в застінках СБУ, і тих, що під судами, по несправедливо сфальсифікованих справах, і тих, що на Сході, захищають нашу землю від ворога, і тих, що зараз хворіють, і всіх всіх, хто допомагав, підтримував словом і ділом, протягом всього цього тяжкого і болючого року.

Бажаю усім нам міцного здоров‘я, доброго, бойового настрою, незважаючи на всі складні обставини, які ми разом обов’язково подолаємо, якщо будемо працювати і вірити в нашу перемогу! Хай Господь вас береже і благословляє, дорогі мої! Щоб прийдешній рік був добрішим до України і до всіх нас. Щоб цей жахливий вірус, який забрав стількох прекрасних людей, нарешті пішов на спад, і ми могли вільно спілкуватися, працювати, а наші діти - вчитися. А найбільше бажаю нам ПЕРЕМОГИ! Щоб більше не гинули наші воїни, цвіт нашої нації.

Окремо вітаю батьків і родини полеглих Героїв!

Ми пам‘ятаємо ваших дітей, чоловіків і сестер, які віддали за нас усіх найдорожче, своє безцінне життя! Низький вам уклін і велика вдячність.

З прийдешнім Новим роком! Хай він буде щасливим для України!"

Rocksolyana Khmara