Росія зробила постраждалих у Сирії заручниками своєї провокації проти Заходу

Росія, як і раніше, контролює ситуацію в Сирії, і як наслідок саме завдяки її мудрій політиці постраждалі від землетрусу, за сумісництвом представники опозиції до правлячого фашистського режиму путінської маріонетки Асада, перебувають зараз у найбільш тяжкому становищі.

Люди, що постраждали від землетрусу, на півночі Сирії, з вини Асада, який заблокував гуманітарні вантажі, за 5 днів не отримали жодної міжнародної допомоги, крім… російської!

Війська Асада, виконуючи розпорядження Кремля, заблокували міжнародну допомогу, яка йде до Сирії від інших країн.

Завдяки фактичному акту геноциду 4 мільйони сирійців стали заручниками Кремля, який намагається на їхньому горі показати, який безсердечний та цинічний Захід, і яка добра і чуйна Москва!

Російські політичні повії вже у всі труби сурмлять, що “Захід, покинув Сирію після землетрусу”

Ось, що заявляє один із локально прив'язаних кишеньковий блогер Кремля Камран Гасанов:

“Страшний землетрус занурив Сирію у глибоку жалобу. Коли Росія простягла руку допомоги братній країні, Захід кинув усі сили на підтримку Туреччини, залишивши сусідню республіку за бортом своїх гуманітарних інтересів”.

“Захід ввів санкції, від яких не може зараз відхреститися. Надсилання допомоги до Сирії буде розцінюватися як визнання легітимності Асада”.

Як ви бачите із заяв Гасанова Кремль, не соромлячись цинічно, хоче “продати” Заходу право врятувати людей, за можливість вивести кривавий режим Асада з-під санкцій!

Мовляв: “хочете врятувати людей – визнайте режим Асада легітимним, і ми розблокуємо шляхи доставки гуманітарки, а якщо ні – ми всьому світу покажемо які ви цинічні та брехливі, тоді як Росія – одна рятує цілий народ від загибелі, тоді як весь світ відвернувся.

За всієї огидності німецьких нацистів, навіть вони не додумалися б до такої низької підлості.