ГО "ЛІІС"

ГО "Лісові ініціативи і суспільство" ( англ. ForestCom) - є спільнотою, що дбає про природу і людей.

Команда

Опис

Громадська організація “Лісові ініціативи і суспільство", створена у лютому 2020 року. Засновниками Організації стали науковці, вихідці з Національного лісотехнічного університету України та експерти із інших напрямків, дотичних до лісового господарства і охорони природи.

На сьогодні Організація налічує більше 10 членів — це експерти з питань лісівництва, екології, моніторингу лісу, права, соціології, урболісівництва, міського озеленення, екоосвіти, розвитку громад, розробки політики та інших дотичних галузей.

За покликом серця – ми концентруємося на тій частині природи, де живе близько 80% усіх наземних тварин і рослин — лісі. Для нас ліс — це частинка природи і ліс — це галузь економіки. Нам не байдуже, як росте ліс і розвивається громада, бо ліс, хоч і самовідновний, але вичерпний ресурс, без якого громада не матиме комфортної домівки так, як і лісові мешканці.

Для суспільства ліс надає різноманітні екосистемні послуги, які зовсім не обмежуються забезпеченням ресурсом деревини. Ми розглядаємо ліс у ширшому вимірі: його стан здатний впливати не тільки на умови проживання лісових мешканців, а й передусім на умови проживання місцевих громад та й більше — на окремі регіони і клімат цілої планети.

Нашою метою є охорона та покращення стану навколишнього природного середовища, сприяння сталому розвитку та управлінню лісового господарства, підвищення екологічної свідомості і рівня життя громад через впровадження лісових і суміжних ініціатив. М