ГО "ЛІІС"

ГО "Лісові ініціативи і суспільство" ( англ. ForestCom) - є спільнотою, що дбає про природу і людей.

Команда

Опис

В лютому 2020 року науковці, вихідці з Національного лісотехнічного університету України, учасники проєкту «Лісова варта» (2016-2019 рр.) Всесвітнього фонду природи WWF заснували громадську організацію «ЛІіС». Для того аби охороняти і покращувати стан навколишнього природного середовища, сприяти сталому розвитку та управлінню лісового господарства, підвищувати екологічну свідомість і рівень життя громад, через впровадження лісових і суміжних ініціатив.

До нашої спільноти належать експерти з питань лісівництва, екології, моніторингу лісу, права, соціології, урболісівництва, міського озеленення, екоосвіти, розвитку громад, політики та інших дотичних галузей. Ми розробляємо та впроваджуємо ініціативи з метою захисту унікальних природних осередків, зміцнення стійких «зелених» практик, сталого розвитку та розвитку національної політики задля розбудови країни, в якій хочеться жити.

Ми розробляємо та впроваджуємо демократичні ідеї для більш прозорого суспільства, сталого використання лісових ресурсів, екосистемних послуг, що сприяють кращому захисту унікальних природних місць. Ми боремося з незаконними рубками та докладаємо всіх зусиль щодо пом'якшення наслідків зміни клімату. Ми прагнемо побудувати спільноту однодумців у якій ми поважаємо, розуміємо і допомагаємо одне одному, яка своїми діями допомагає покращити лісову галузь в Україні і навколишнє середовище в цілому. 

Наша мета полягає у реалізації хороших ініціатив щодо покращення природи та життя українських громад та за її межами ― із залученням нових ідей, професійного та науково обґрунтованого підходу та інших наскрізних концепцій. Ми реалізуємо нашу мету через освіту та сприяння; розвиток цивільної спроможності; проекти, орієнтовані на громаду; стійкі міські та лісові ініціативи; аналітичні та наукові проекти; наукові та екологічні партнерства; партнерства громади та ГО.