Нарада для відповідальних осіб органів державної влади щодо якості заповнення карток оцінки

Сьогодні Державне агентство з питань електронного урядування України за підтримки проєкту USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах провело нараду для відповідальних осіб органів державної влади щодо якості заповнення карток оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних.

❗️ ЦОВВи та інші органи влади мають заповнити та подати картки оцінки до 5 серпня (протягом двох місяців від дати набуття чинності оновленої постанови № 835). Отже, часу залишилось небагато, і захід виявився доволі своєчасним та корисним – його відвідали понад 120 фахівців.

Представники ЦОВВ та інших органів влади взяли активну участь в обговоренні індикаторів оцінювання розвитку відкритих даних у ЦОВВ та органах місцевого самоврядування. Надійшло багато запитань та пропозицій щодо виконання цих індикаторів.

За посиланням http://bit.ly/835-od-qa ми зібрали всі матеріали, що можуть стати в нагоді тим, хто не зміг відвідати захід, але хоче:
➡️ дізнатись, як правильно заповнювати картки оцінки стану оприлюднення і оновлення відкритих даних
➡️ які методологічні матеріали розробили співробітники Агентства та проєкту TAPAS
➡️ як станом на сьогодні державні органи виконують постанову № 835

Докладніше про сьогоднішній захід та питання, що на ньому обговорювали, можна прочитати за посиланням https://bit.ly/2K56KK3.

Чекаємо всіх на наступних навчаннях!