Ігор Кушнір вкотре вийшов сухим з води

Після декількох сюжетів Бігус Інфо про "Київміськбуд" та його очільника Ігоря Кушніра, міська влада почала перевірку фінансової діяльності компанії, а самого Кушніра відсторонили від виконання обов'язків?

До аудиту залучили аж три компанії і тривала вона майже півроку. Результати оприлюднили на Офіційному порталі Києва, а чиновники та члени наглядової ради “Київміськбуду” зібрали брифінг. 

Якщо коротко:

- всі проблеми через війну і пандемію

- збитковість помітили тільки у частині передачі холдингу об'єктів компанії “Укрбуд”. Та і тут провини компанії аудитори не бачать і звинувачують у цьому Уряд, який передав низку об'єктів на добудову компанії “Київміськбуд”

- не підтверджено здійснення масових операцій з пов’язаними особами (а 3 мільярди фірмам з орбіти Кушніра, то таке🤷🏻‍♀️)

З висновків аудиту: У результаті аналізу незалежними аудиторами «ХК «Київміськбуд» не виявлено ознак дій із доведення підприємства до банкрутства чи приховання факту стійкої фінансової неспроможності.

Як було насправді: У квітні президент холдингу Ігор Кушнір у своєму Фейсбуці написав, що компанія призупиняє роботи на будівельних майданчиках через брак фінансування, та попросив у міста мільярд на докапіталізацію компанії, а також викупити у компанії нерухомості на 300 млн грн

З висновків аудиту: не підтверджено здійснення масових операцій з пов’язаними особами

Як було насправді: У 2020-2021 роках понад 3 мільярдів гривень отримали чотири підрядники, пов'язаних з Кушніром. А саме: “Укрбуд Інвест”, “Горбуд”, “Ягуар” та “Будівельно промислова компанія Ягуар”.

Замість висновків – нуль відповідальності і нуль наслідків!!!