Олег Дунда та Федір Александрович, про необхідність підтримки культури
Де як не в галереї "Тадзіо" обговорювати питання культури?! Тим більше коли учасниками розмови є люди, безпосередньо дотичні до теми дискусії і кожний з них розуміє ії важливість. Відомий український художник-сценограф Федір Александрович і політик, народний депутат України Олег Дунда обмінялись думками про необхідність підтримки культури.
Нагадаємо. Під час пресконференції, що відбулась 14 січня в Укрінформі, народний депутат України Олег Дунда спільно з диригентом Національної опери України, головним диригентом і художнім керівником оркестру "Київ-Класік", народним артистом України, артистом ЮНЕСКО в ім’я миру Германом Макаренком та ректором Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, кандидатом мистецтвознавства, професором Олександром Цугоркою презентували законопроект "Про Державний інформаційний концерн телебачення і радіомовлення України" (№ 6430).
На своїй сторінці у ФБ Олег Дунда зазначив: "Сьогодні в УКРІНФОРМ провели презентацію законопроекту «Про Державний інформаційний концерн телебачення і радіомовлення України» (№ 6430). Дійшли спільного висновку щодо необхідність повернення державного замовлення у сферу медіа та мистецтва. При цьому, зауважу, фінансування цього напряму з боку держави має бути на рівні Міноборони. Сучасні війни - це війни в інформаційному просторі. Ведуться вони в нашій країні вже довгий час і захищати наших громадян, а головне: виховувати національну ідентичність і гордість, що ми - українця, ми маємо через культуру, мистецтво та медіа. Скептикам хочу нагадати дуже знакову нараду у британського прем'єра Вінстона Черчилля під час Другої Світової війни, на якій від нього вимагали урізати витрати на культуру. Він відповів: "А за що ми тоді воюємо?».
Дякуємо галереї "Тадзіо" за гостинність.