Кирил Гриньов: "Великі роботи, емоційні роботи"..

Кирил Гриньов, художник-бутафор, поділився своїми враженнями про виставку "Візит до Мінотавра", а також думками щодо Свободи слова і відповідальності.

"....Художник.... це творча і відповідальна професія ....соціальна професія. Він заявляє про свою думку...", "Великі роботи, емоційні роботи...", "Відповідальність, свобода? Не є якийсь постійний рівень відповідальності.... ми його знаходимо, осягаємо...", "Раніше був такий рівень свободи: тільки вельможі могли висловлювати свою думку, а звичайні люди не мали права висловлювати свою думку і не впливали на соціальний процес. Тепер є Інтернет. Кожен, навіть діти, може заявити про себе через ютюб, через тік-ток, знімати свої відео...", "... Федір робить свій внесок в те, щоб не було переслідувань.."...., зокрема зазначив він.

Нагадаємо. 25 листопада 2021 року в галереї Інституту проблем сучасного мистецтва НАМ України, де наразі відбувається виставковий проєкт Ольги Данилюк та Федора Александровича "Візит до мінотавра", який поєднує простір постдокументальної вистави Ольги Данилюк "Contact Line" створеної режисеркою про лінію розмежування, і живопис художника Федора Александровича, що пов’язаний з тією ж темою - лабіринтом мінотавра, кожен відвідувач мав можливість дати інтерв'ю на тему "Свобода і відповідальність. "Як вийти з лабіринту мінотавра? Login: свобода, Password: відповідальність." Як убезпечити інформаційний простір від брехні, популізму, і наповнити його необхідними меседжами для суспільства. Які є запобіжники цьому? Як забезпечити при цьому свободу творчості журналістів, їх незалежність?

Організаторами виступили: Укрмедіа, Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України, Федір Александрович"