Юрій Гуренко: "Першим листом має бути написано КАПІТУЛЯЦІЯ москви, а далі умови, на яких вона капітулює"

12 лютого представники Національно-визвольного руху "Правий сектор" зібрались біля Посольства Республіки Білорусь в Україні, щоб висловити свою позицію щодо Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року (Мінськ-2 та Переговори "нормандської четвірки" в Мінську - комплекс заходів з виконання Мінського протоколу, узгоджений на саміті в Мінську 11 -12 лютого 2015 року) та заявити про єдино можливу "ПРАВУ РЕДАКЦІЮ МІНСЬКИХ УГОД".

Ми попросили Юрія Гуренка, Голову НВР "Правий сектор" в місті Києві, розповісти про акцію і поділитися своїми думками щодо мінських угод, які були підписані 12 лютого 2015 року...

"Ця акція має чітку ціль - нагадати українцям, що мінські угоди, про які весь час їздить говорити то Єрмак, то Кучма, то ще хтось, вони не мають ніякого сенсу, вони шкідливі для України. Все, що може принести Україні реалізація цих мінських угод - це втрата незалежності, втрата суверенітету, втрата самої суті України.  Єдина на нашу думку редакція мінських угод, яка може бути це "Першим листом має бути написано КАПІТУЛЯЦІЯ Москви, а далі умови, на яких вона капітулює..." Все інше - це забаганки олігархів, які були при владі, які якось домовились між собою, якось домовились з московією про те, як Україна буде здаватись. Але щось пішло не так...Українці не хочуть здаватись.

Я б хотів нагадати українцям, що ми 8-й рік чинимо опір одній з найбільших армій світу.

Я хотів би нагадати щорік путін збирає біля наших кордонів військо. Для тих, хто забув, майже рік тому перші війська він підтягнув до кордону з Україною. Перший раз заговорили про повномасштабне вторгнення. Рік нагнітається обстановка. Рік вони нас намагаються залякати, для того щоб ми виконали ці мінські угоди.

Я б хотів звернутись до українців - нагадуйте усім, виходьте на вулиці і вимагайте від влади скасування цих ганебних папірців. Тільки капітуляція москви, тільки перемога поверне нам Україну.- зокрема зазначив Юрій Гуренко.

Про те, як проходила акція, можна дізнатись за посиланням: