Житель села Білогородка пан Роман: "Там просто поля тонуть в каналізації"

5 січня 2022 року Білогородська сільська рада під головуванням архітектора Білогородської сільської ради Давиденко Я.М. презентувала проект внесення змін до генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин с. Білогородка Бучанського району Київської області (ДДП) та звіт про його Стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Нам важливо було дізнатись, як оцінюють проведену презентацію та ії результати мешканці Білогородки. На жаль бажаючих серед біля 40 присутніх на презентації мешканців Білогородки висловити свою думку майже не знайшлось, тому дуже вдячні пану Роману, який погодився поділитись своїми думками.

Ось зокрема на що звернув увагу пан Роман: "Я не проти забудови. Але... Де гарантії того, що усі ці садочки, школи, дорога будуть? Розумієте дорогу просто розіб'ють у "мрак" . Таке населення пустить, це просто навантаження буде важке. Це по-перше. По-друге. Каналізація.  З каналізацією зараз в селі така велика біда. А далі розумієте добавлять ще таке саме населення. Це будуть просто "мраки"...Зараз у Білогородці 18 тисяч населення. Дитячі садочки, лікарня, школа потрібні. Але у нас багато хто обіцяв це все зробити із забудовників, але ніхто не зробив. Про генеральний план чув, але особисто не знайомився. Я чув раніше про це, але, розумієте,  з тим як нас вже розводили, по поводу усього цього вже розказували... Розводили усі "застройщики".  Далеко йти не треба. Дивиться. Перший Парковий взяти. Місто сад раніше було. Що там зараз робиться? Ви знаєте? Дивіться. Там 5 нещасних будинків. Там просто поля тонуть. Просто в каналізації.  Хто забудовник я не знаю. Я не знаю хто давав дозвіл. По-друге, є багато інших прикладів. Біля цього три будинки стоять. Каналізації там немає.  І всі обіцяли, що буде каналізація, буде центральна каналізація, все ми це зробимо... Я працюю в Білогородці... 18 тисяч - це офіційного населення. А тих, хто не офіційно тут проживає - це ще мабуть тисяч 20, як мінімум. Половина працює в Києві. Немає шкіл, садочків. Там такі черги, розумієте. Я вам скажу чому люди, які прийшли на слухання, проти забудови. "Білий шоколад". Обіцяли теж садочки, школи. Де вони? Обіцяли що буде це все. Теж стояло питання по поводу усього цього населення, скільки добавиться людей. Садики, школи - де вони? Нема ні одного садика, ні однієї школи. Якщо є - усі приватні. Люди сказали, якщо ви спочатку зробите дорогу, зробите комунікації, садики, школи, тоді люди будуть вже більш лояльно відноситись. Нам потрібні гарантії того, що все це буде. Ми хочемо гарантій.

Нагадаємо, що відповідне "ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про його стратегічну екологічну оцінку" було опубліковано на сайті Білогородської сільської ради 7.12.2021 о 12:48. 

Згідно цього оголошення дослівно: "Білогородська сільська рада повідомила про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості при розроблені містобудівної документації, а саме «Проєкту внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин с. Білогородка Бучанського району Київської області ( в т.ч. звіту про стратегічну екологічну оцінку) (далі Проєкту), який розробляється на підставі рішення 46 сесії VII скликання Білогородської сільсько ради від 26.11.2019 р. Замовником містобудівної документації виступає Білогородська сільська рада. Розробником «ДП НДПІ містобудування». Відповідальний за організацію розгляду пропозицій архітектор Білогородської сільської ради Давиденко Я.М. Презентація та громадські слухання Проєкту відбудуться 05 січня 2022 р. об 11-00 год у приміщенні будинку культури за адресою: вул. Володимирська, 60, c. Білогородка, Бучанський район Київська обл. Пропозиції до Проєкту приймаються виключно до 05.01.2022 р. за адресою: 08140, Київська обл., Бучанський район, c. Білогородка, вул. Володимирська, 33, від осіб визначених ч.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме: у письмовій формі із зазначенням прізвища, імя, місце прожвання, особистим підписом і повинні містити обгрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства."

Як проходила презентація 5.01.2022.

Проект Города "Вільне", який допоки відхили 35 присутніх на презентації людей.

Редакція ІА Укрмедіа буде надалі уважно слідкувати за розвитком подій щодо створення міста Майбутнього у селі Білогородка.

Будемо вдячні за коментарі, пропозиції, доповнення.

Чекаємо також і коментарів від керівництва Білогородської сільської ради.