Французький співак Поль Манандіз розповів чому відчув себе українцем

Нещодавно відомий співак французського походження Поль Манондіз дав велике інтерв'ю, де розповів багато чого про себе і свою історію і пролив світло на те, чому так сильно він полюбив Україну й український народ та мову.

І відповідаючи інтерв'юеру на це питання він одповів, що не він обрав Україну, а його душа. Ще шість років тому, коли Поль вперше перетнув кордон України він відчув, що приїхав додому.

“Це було атмосферно й енергетично… я не знаю, як, але це не містика в душі я Українець. Мабуть, в якогось мого далекого предка повинна бути українська кров.” - пояснив це відчуття відомий співак.

Ще одним відкриттям Поля була українська мова. Коли він вперше почув її, то вже “зрозумів”, як говорити на ній без будь-якого навчання їй. Але все ж таки Поль взявся за опанування мови й робить непогані успіхи й за 3-4 місяці співак пообіцяв заговорити чистою українською мовою. 

Але головна його мета - зробити так, щоб увесь світ слухав пісні в виконанні українською мовою, до реалізації чого Поль докладає величезні зусилля. То ж побажаємо йому успіхів.