Геополітичний альянс жінок

Геополітичний альянс створено для сприянню нової епохи жіночого лідерства

Команда

Опис

Геополітичний альянс жінок є добровільним об'єднанням фізичних осіб, створеним для посилення ролі жінок-лідерів на всіх рівнях розвитку суспільства, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів своїх членів та/або інших осіб; а також сприяння розвитку сучасної, ефективної та стійкої глобальній комунікації, що розширює ділові партнерства, створює міжнародний жіночий соціально-економічний кластер і сприяє підтримці мирних процесів та культурних ініціатив.

МЕТА, ЗАВДАННЯ І НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ

1. Основною метою діяльності Організації є створення міжнародної діалогової платформи, стійкого ділового партнерства для нової епохи жіночого лідерства.

2. Місією Організації є розширення участі жінок - лідерів у всебічному процесі євроінтеграції та розвитку сталого глобального партнерства.

3. Основними напрямами діяльності Організації є:

3.1. Консолідація та посилення голосу жінок-лідерів в Україні і світі для зміцнення демократичного поясу, стійкого благополуччя і миру.

3.2. Створення та підтримка жіночого економічного кластера партнерських бізнес-проектів для учасників Організації.

3.3. Збереження національної самобутності в єдності світового різноманіття.

3.4. Всі перераховані вище напрями діяльності Організації здійснюються відповідно до чинного законодавства України.

 

Заява на вступ в організацію за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdLv0ExYNYPeyNee8YM6xtG6uZBrcBtRWX3ikatRyipPs6C1A/viewform

Статті

“Фестиваль «Ген-код української жінки» є унікальним освітнім проектом, що поєднує і відкриває широкому загалу багатогранність нашого культурного та історичного спадку
Ген-код української жінки
Жінки-лідерки. Стратегічне партнерство. Спільні дії