Ігор Кушнір власник елітного будинку у США за 12 мільйонів доларів

Знайомтеся, це голова Київміськбуду Ігор Кушнір.

А це список його елітної нерухомості, автомобілів, особняк у США та мільйони доларів особистих заощаджень.

Київміськбуд — насправді унікальне підприємство: лідер будівельної галузі в Україні та найбільший оператор ринку нерухомості, орієнтований на осіб середнього рівня доходу. Тобто на простих людей.

А ще Київміськбуд — це комунальне підприємство, яке на 80% належить мешканцям Києва. Тобто нам із вами.

Ігореві Кушніру пощастило керувати нашим підприємством ось уже 5 років і з того часу його рівень життя дуже зріс.

Дивіться самі.

Почнемо з нерухомості.

Згідно з декларацією, офіційно Кушнір не володіє жодним об'єктом нерухомості і навіть ніде не живе. Чого не скажеш про його безробітну дружину та дітей.

Так, у володінні його дружини перебуває:

Квартира в ЖК «Французький квартал» (161 кв. м.), вартістю $111 000. А ще два паркувальні місця в тому ж «Французькому кварталі», вартістю $47 000. До речі, все це добро було куплено буквально пару місяців тому - У червні 2017 року.

А ось і діти Ігоря Кушніра – 23-річний студент КІМВ Ілля Кушнір та 19-річна Дар'я Кушнір. У їхній власності знаходиться набагато більше квартир. До речі, Даша не просто студент, а студент Вестмінстерського університету Великобританії, а вартість її навчання дорівнює приблизно $60 000 на рік.


Ілля Кушнір

Дар'я Кушнір

Але повернемося до нерухомості.

Даша та Ілля володіють квартирами в ЖК «Зарічний» (199 кв. м), купленої за $305 000, і двома квартирами в ЖК «PecherSKY» на загальну суму близько $590 000. У тому ж елітному «PecherSKY» у них є і два паркувальні місця. Сумарна вартість нерухомості сім'ї Кушніра становить понад $1 100 000.А ще знаєте, що? Вся вона купувалась через Київміськбуд.

І навіщо ж такій невеликій сім'ї стільки місць для паркування, запитаєте ви? Відповідаємо: щоб було кудись ставити свій розкішний автопарк.

Офіційно, згідно з декларацією, Кушнір, знову ж таки, не володіє жодним автомобілем і пересувається, напевно, на метро та громадському транспорті, як і належить великому міському чиновнику. Чого знову не скажеш про його дружину та дітей: у їхньому володінні знаходяться, як мінімум, 4 автомобілі, серед яких:

  • Mercedes E250 Cabriolet (2016)
  • Range Rover (2008)
  • Mercedes E250 CDI (2014)

І Mercedes E220, куплений у 2017 році.Крім того, з 2013 по 2017 син Кушніра Ілля володів мотоциклом Harley Davidson.Оцінна вартість відомого автопарку становить приблизно $452 000, що вчетверо більше, ніж офіційно заробив Кушнір за все своє життя.

Але коли елітної нерухомості та автопарку у Києві стає мало, на допомогу приходить закордон.

Ігор Кушнір у принципі дуже любить мандрувати. Тільки з 2012 року, очоливши Київміськбуд, Кушнір почав подорожувати, в середньому, 12 (!!!) щорічно. Це практично щомісяця. Погодьтеся, непогано?

Серед улюблених напрямків подорожей Кушніра: Німеччина, Британія, Франція та Австрія. А улюблені місця відпочинку, звичайно, Сейшели, Греція, США та Франція. І це не рахуючи улюблених гір.

Але самих лише подорожей мало, та й якось несолідно. Для повноцінного вкорінення потрібна покупка нерухомості в одній із великих західних країн.

Такою країною Кушнір обрав США, де й купив особняк за $12 000 000 у Сан-Дієго, штат Каліфорнія.

Весь цей час вам, напевно, було дуже цікаво, а скільки заробляє наш дорогий Ігор Кушнір, що може собі стільки всього дозволити? Відповідаємо, 42 040 гривень на місяць. Тобто трохи менше двох тисяч доларів. А отже, тільки на один Харлей йому довелося б працювати кілька років, нічим не харчуючись і ні на що не витрачаючись.

Нагадаємо, що Київміськбуд є комунальним підприємством і на 80% належить мешканцем Києва. Обкрадаючи Київміськбуд, Кушнір та його спільники прямо залазять у нашу з вами кишеню, після чого купують особняки в США та мотоцикли Harley Davidson.