Хто на вашу думку та людина, яка може врятувати Київ?

На сторінці Екопарк Осокорки - Ecopark Osokorky у мережі ФБ розміщено Відкрите звернення Громади міста, активістів і прихильників "Екопарку Осокорки" до Голови міста Києва, Голови Київської міської державної адміністрації Кличка Віталія Володимировича. 

Активісти і члени ГО "Екопарк Осокорки" поставили Голові міста ТРИ важливих запитання:

1. Хто для Вас є тим ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ АВТОРИТЕТОМ (окрім вже в достатній мірі наданих наукових висновків і рекомендацій провідних вчених нашої країни), до думки якого Ви прислухаєтеся, якщо він запевнить Вас:

а. що Екопарк Осокорки необхідний місту (особливо його лівобережній частині), щоб воно мало хо якісь шанси на майбутнє.

b. міський парк у Екопарку потрібен, щоб забезпечити захисний режим дальній природоохоронній території,

с. Екоцентр у міському парку потрібен, щоб весь комплекс можна було створити і утримувати з точки зору адміністрування і фінансування, ще і приносити прибуток у бюджет міста?

2. Яких АРГУМЕНТІВ Вам не вистачає, щоб відкрито підтримати ідею створення Екопарку із міським парком і Екоцентром у ньому?

3. Якщо Ви не відчуваєте у собі сил (а це неймовірно важке завдання і тому ми поставимося до нього із розумінням), то ХТО НА ВАШУ ДУМКУ ТА ЛЮДИНА, ЯКА ЩЕ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ КИЇВ? До кого нам звертатись?

Три чіткі і прямі відповіді до очільника нашого міста, на які ми маємо право отримати такі ж чіткі і відверті відповіді, наголошується у зверненні містян.

Окрім цього на сторінці зазначено:

"Швидке зростання чисельності населення Києва, на жаль, вже давно спричинене не ростом народжуваності у щасливих киян, а є сумним наслідком падіння економіки в країні і відтоку робочої сили з регіонів.

Справжньою ж соціальною проблемою нашого міста стало значне погіршення життя киян. Свідченням цього є величезна кількість «гарячих зелених» точок, де Громада відчайдушно воює за кожен зелений клаптик території колись квітучого зеленого міста.

Рівнинне зелене море Лівобережного Києва, яке колись надихнуло авторів на створення твору, що став його офіційним гімном, у далекі часи розбудови Києва планувалося перетворити на затишні, просторі, зелені міські квартали, сповнені свіжого повітря, сонячного світла і прохолоди з широкими алеями, великими парками, озерами і естетичною забудовою. Та не так сталось, як гадалось…

Сьогодні дивлячись на бетонний хаотичний несмак, який агресивно настовбурчившись своїми хмарочосами, стирчить на горизонті, навряд чи можна заспівати: «Грає море зелене…»

І все ж таки один недоторканий останній клаптик смарагдового скарбу лівобережної частини міста, який ще здатен бодай якось компенсувати жах бетонних нетрів природною красою луків, лісу і мальовничих озер, Громада відстоює вже п’ятий рік і не збирається віддавати під знищення, маючи своє уявлення про долю цих територій.

Кличко - мерКиївська міська державна адміністрація - КМДАКиївська міська радаГенеральний план КиєваМіністерство захисту довкілля та природних ресурсів УкраїниУправління екології та природних ресурсів КМДАМіністерство освіти і науки України"

Сподіваємось Віталій Володимирович побачить це звернення і належним чином відреагує.

А ми будемо уважно спостерігати за розвитком подій.