Олександр Кот: "Питати, Вимагати, Контролювати! Тихий вечір буде в результаті!

На своїй сторінці вчора розмістив стислу новину про зустріч з Олександром Котом, Артемом Горбенком: "Так і формуються нові громадські коаліції. Український соціологічний портал ГО Тихий Вечір Озеро Качине SPILNO.UA Group UKR MEDIA Моє місто - мої правила"

Сьогодні викладаю відео з цієї зустрічі.

Для мене найбільш важливим результатом будь-якої дії, акції є залучення до подальшого СПІЛЬНОтворення нових учасників, розширення кола СПІЛЬНОТВОРЦІВ.

Я дуже вдячний Олександру Кот, який одним із перших відкликнувся на заклик до СПІЛЬНОтворення. І тепер ми партнери!

На моє питання: що ми будемо робити? Олександр впевнено відповів: "Питати! Вимагати і контролювати! Далі буде! Я хочу сказати, що Тихий вечір буде в результаті! Мене завжди питали: чому організація називається "Тихий вечір"? А я кажу: ви знаєте, про що повинна мріяти людина після важкого дня? І це прекрасно! Цього не потрібно боятись! Але ви знаєте, Тихий вечір не означає, що буде тихий ранок і тихий день для тих, хто не виконує закон! Це результат!"

Про акцію:  "Протягом двох днів (3 та 4 липня) у Дарницькому районі столиці проходила акція "Розшукується депутат!".

Громадська організація “Український соціологічний портал” спільно з ГО “Укрмедіа” та ГО “Качине озеро” запросили мешканців Дарницького району міста Києва пройти опитування стосовно співпраці та комунікації з нещодавно обраними народними обранцями.
Під час заходу дарничани мали можливість оцінити роботу депутатів, особисто передати їм вітання через журналістів, отримати корисну інформацію від волонтерів проекту стосовно своїх прав і можливостей, а також взяти участь у розіграші чудових футболок брендованих надписом “Моє місто - мої правила”!
Результати опитування ще опрацьовуються і ми їх обов'язково оприлюднимо найближчим часом.

А ось вітання, побажання депутатам від киян вже готові....

Пропонуємо киянам (депутатам, чиновникам, мешканцям) подивитись коротке відео і послухати думки ваших сусідів про Київ і Київраду.

Це лише початок. Далі буде багато різноманітних акцій. Тому, друзі,  долучайтесь до проекту Моє місто - мої правила, бо тільки спільно ми переможемо!

Усі відео ви також можете особисто переглянути на сторінці SPILNO https://www.youtube.com/c/SPILNO/featured

Дякуємо УСІМ ДАРНИЧАНАМ, які взяли участь в опитуванні. Особлива подяка ДАРНИЧАНАМ, які погодились дати інтерв'ю. Ви неймовірні! Стільки позитивних емоцій від спілкування з вами. Наскільки все ж таки у нас талановиті люди! ДЯКУЄМО! Сподіваємось на подальше СПІЛЬНОтворення! "