Олександр Топко: "Якщо виконати декілька пунктів цих угод - по суті Україна буде зруйнована..."

12 лютого представники Національно-визвольного руху "Правий сектор" зібрались біля Посольства Республіки Білорусь в Україні, щоб висловити свою позицію щодо Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року (Мінськ-2 та Переговори "нормандської четвірки" в Мінську - комплекс заходів з виконання Мінського протоколу, узгоджений на саміті в Мінську 11 -12 лютого 2015 року) та заявити про єдино можливу "ПРАВУ РЕДАКЦІЮ МІНСЬКИХ УГОД".

На наше прохання Олександр Топко, заступник голови осередку політичної партії "Правий сектор" у Полтавській області, учасник акції, прокоментував свої мотиви участі в акції, а також своє ставлення до мінських угод.

"Сьогодні ми доєднались до цієї акції, бо є свідомими того, що відбувається зараз в Мінську. Що значить Мінськ?.. Це столиця, в якій самопроголошений президент натякає вже на те, що буде завезена ядерна зброя, і лякає нею і танками російськими Україну. Про  які мінські угоди?.. Сама назва зараз цинічно виглядає - "Мінські угоди".  Щодо питання підписання мінських угод... Я дуже добре пам'ятаю, коли путін безпосередньо тиснув і вимагав підписати ці угоди - це як раз був момент, коли майже був створений черговий Дебальцевський котел... Якщо виконати декілька пунктів цих угод - по суті Україна буде зруйнована..." - зокрема сказав він.

Більше про акцію можна дізнатись за посиланнями: