Владислав Малащенко: "Не бійтесь задавати питання "Як справи?"

Про Владислава Малащенка та його ініціативи (наприклад "Good Bread from Good People") багато знято різноманітних сюжетів, записано численні інтерв'ю. Людина унікальна. Має величезний досвід надання реальної допомоги людям, які опинились у складних життєвих обставинах.

Ми чекали на можливість поспілкуватись з Владиславом про культуру волонтерства, про культуру надання людям допомоги. 

Насправді вдалось обговорити набагато ширше коло питань: успішні практики спільнотворення добрих справ, виклики, які є і що варто робити нам усім, для того щоб з ними впоратись, безбар'єрність (тема, яка стала дуже модною останнім часом тему), система психоневрологічних диспансерів.... 

Що з цього вийшло - дивіться в інтерв'ю. Не пошкодуєте. 

Якщо друзі, після перегляду інтерв'ю у вас з'явилось бажання долучитись до творення добрих справ ви маєте таку можливість. Достатньо зайти на сторінку Good Bread from Good People, там багато дописів, у т.ч.  про "підвішені кекси", "підвішені обіди".

Ось вам декілька дописів для прикладу:

від 17 січня  "Ми передали 1 608 ваших підвішених кексів!

Можете собі уявити, скількох людей ви змогли порадувати перед Новим роком? Ми вдячні вам за кожен підвішений кекс - ми збирали їх, щоб передати вашу турботу перед святами тим, для кого це справді важливо.

Більше про цифри і хто отримав кекси.

  • 731 кекс ми передали фонду Let’s Help, які відвезли їх людям похилого віку.
  • 457 кексів отримали бездомні через фонд Святого Егідія і ще 60 кексів - у Домі Милосердя
  • 150 кексів ми відвезли жителям Новобілицького психоневрологічного інтернату і 100 кексів - в інтернат у Пущі-Водиці
  • 30 кексів отримали пацієнти київського хоспісу
  • 40 кексів відвезли бабусям і дідусям у будинок літніх людей
  • 40 кексів передали фонду «Свет в мире», який допомагає алко- і наркозалежним

Ми хотіли підтримати усіх, хто до нас звертався. Тому додатково зробили 400 кексів за власний кошт і зараз у нас немає жодного підвішеного кексу. Зима триває, після свят не меншає тих, кому радість може принести звичайний кекс. Підвісити його можна у нас на сайті: https://goodbread.com.ua/charity  Дякуємо, що ви з нами!"

від 21 січня  · "Ми годуємо бездомних.

Наш краудфандинг триває. Але ми вирішили, що зима - це той час, коли гарячий обід дійсно може врятувати життя людині, яка живе на вулиці. Тому ми не чекаємо завершення краудфандингу.

Ми вже приготували і передали в пункти обігріву 225 обідів. На фото ви бачите, що їх отримали ті, кому їжа була потрібна. Нам потрібна ваша підтримка. Збір коштів на проект FoodFighters триває: https://biggggidea.com/.../obidi-dlya-bezpritulnih.../...

Або підвішуйте обіди - кожен обід зараз важливий, ми одразу їх готуємо і відвозимо у пункти обігріву: https://goodbread.com.ua/foodfighters

Ми дійсно можемо рятувати життя. Дякуємо, що ви нас у цьому підтримуєте."

від 8 лютого· "У січні ми нагодували 450 бездомних.

Правильніше сказати, що це зробили ми разом з вами. Тому що за два тижні січня ви підвісили 423 обіди! Дякуємо за підтримку, за небайдужість і довіру. Бо ми самі не впораємось - тільки разом ми можемо допомагати.

Частину обідів готуємо за рахунок гранту від компанії Corteca Agriscience, яка довірилась нам і підтримала проект ще до його запуску. Залишку підвішених обідів зараз немає - одразу розподіляємо їх на наступні роздачі і готуємо.

У січні передавали обіди у пункти обігріву на Дарницькому і Південному вокзалах. Ще 150 обідів передали Suka Zhizn і вони роздавали їжу на Подолі.

Якщо людині немає де спати і що їсти, у нього не болить голова про документи і роботу. Вона просто шукає собі куток і їжу. Ми не можемо забрати з вулиці усіх бездомних, але можемо їх нагодувати - дати відчути себе в безпеці, зберегти сили на вирішення власних проблем. Ми переконані, що один обід дійсно може врятувати життя.

Підвісити обід можна на сайті: https://goodbread.com.ua/foodfighters Дякуємо, що ви з нами."