Іван Довжинський: "Так звані "мінські договірняки", які протягнули у Мінську під дулами автоматів, не мають нічого спільного з законом"

12 лютого представники Національно-визвольного руху "Правий сектор" зібрались біля Посольства Республіки Білорусь в Україні, щоб висловити свою позицію щодо Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року (Мінськ-2 та Переговори "нормандської четвірки" в Мінську - комплекс заходів з виконання Мінського протоколу, узгоджений на саміті в Мінську 11 -12 лютого 2015 року) та заявити про єдино можливу "ПРАВУ РЕДАКЦІЮ МІНСЬКИХ УГОД".

Ми звернулись до Івана Довжинського, голови Київської обласної організації Політичної партії "Правий сектор", прокоментувати свої мотиви участі в акції, а також своє ставлення до мінських угод.

"Так звані "мінські договірняки", які протягнули у Мінську під дулами автоматів, не мають нічого спільного з законом, який до речі (щось ніхто не пригадує і не говорить про нього) не ратифікований Верховною Радою...Усі папірці, які підписані будь-ким і де-будь, не ратифіковані  Верховною Радою,  не мають силу закону... Перше, треба виконати Будапешт. Нехай країна агресор  забере свої війська з території України, виплатить нам усі збитки, які нам завдала... ", зокрема зазначив він.

Більше про акцію можна дізнатись за посиланнями: